Artikel-Nr.: kleebis1

Märklehe kleepsud valge 20mm

Kleebise läbimõõt: 20 mm Värv: valge Materjal: vee- ja külmakindel Kasutusvaldkonnad: IPSC, IDPA, SRA, püstoli-, vintpüssi- ja haavlipüssilaskmine Pakendi suurus: 1000 tk rullis
2,50 €
Mehr
Auf Lager
Alle Verkaufshits
  • Banner

Aktive Filter

Artikel-Nr.: CP327LHK

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis CP327-LH PRIME plastkaanega

Tugev, keeviraamil haagis 3.27m pikk musta kaanega Kasti laius (m) 1.5Kasti pikkus (m) 3.27Raam KeevisTäismass (kg) 750Tühimass (kg) 298Kandevõime (kg) 452Poordikõrgus (m) 0.40Haagise pikkus (m) 4.66Haagise laius (m) 1.88Sild lehtvedruPidurid EIRehvid155R13 M+SRattapoltide arv  4Laadimiskõrgus (m) 0.56
2.330,00 € 2.760,00 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: CP300LH

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis CP300-LH PRIME

Tugev, keeviraamil haagis 3m pikk ja 1,5 lai, porte 0,4m Kasti laius (m)  1.5Kasti pikkus (m)  3Raam  KeevisTäismass (kg) 750Tühimass (kg) 281Kandevõime (kg) 469Poordikõrgus (m) 0.40Haagise pikkus (m) 4.41Haagise laius (m) 1.88Sild lehtvedruRehvid 155R13 M+SRattapoltide arv 4Laadimiskõrgus (m) 0.54
1.527,05 € 1.677,05 €
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar

Artikel-Nr.: EC0332TI

Marke: Tiki Treiler

Väiketraktori haagis TP385-DLB 3500kg võrgust põhjaga

Kasti laius (m): 1.8Kasti pikkus (m): 3.83Raam: KeevisTäismass (kg): 3500*Tühimass (kg): 924Kandevõime (kg): 2576Poordikõrgus (m): 0.30Haagise pikkus (m): 5.67Haagise laius (m): 2.36Sild: 2 x lehtvedruPidurid: JAHRehvid: 185/70 R13 5 x 112 M+SLaadimiskõrgus (m): 0.45*Täismassi valik registreerimisel (kg): 3650
6.949,00 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: CP300LH PRO Black

Marke: Tiki Treiler

Kerghaagis CP300LH PRO BLACK

📊 Tehnilised andmed Kasti mõõdud Laius: 1,5 m Pikkus: 3,0 m Poordikõrgus: 0,40 m Haagise mõõdud Pikkus: 4,41 m Laius: 1,88 m Kandevõime ja kaalud Täismass: 750 kg Tühimass: 294 kg Kandevõime: 456 kg Konstruktsioon ja raam Raam: Keevis Sild: Lehtvedru Pidurid: Ei Rehvid ja rattad Rehvid: 155R13C M+S Rattapoltide arv: 5
2.590,00 € 2.990,00 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: TikiCP365LHEPRO

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis Tiki Treiler CP365-LHE PRO plastkaanega

Kuumtsingitud täiskeevisraamil kastihaagis ekstra kõrgete portedega. Tehnilised andmedTäismass (kg)     750Omakaal (kg)     363Kandevõime (kg)     387Kasti pikkus (m)     3.6Kasti laius (m)     1.5Poordikõrgus (m)     0.56Haagise pikkus (m)     4.99Haagise laius (m)     1.9Sild     lehtvedruPidurid     EIRaam     KeevisRehvid     155R13C 91N 5 x 112 M+S
3.054,83 € 3.249,83 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: TIKICP327LHKPRO

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis Tiki Treiler CP327-LH PRO plastkaanega

Täiskeevisraam ja ülitugevad täiskeevisluugid. Täismass 750 kg, omakaal 311 kg ja kandevõime 439 kg. Kasti pikkus 3.27 m, laius 1.5 m ja poordikõrgus 0.40 m. Haagise pikkus 4.66 m, laius 1.88 m ja laadimiskõrgus 0.56 m. Sild: lehtvedru. Pidurid: EI. Raam: Keevis. Rehvid: 155 R13C 91N 5 x 112 M+S.
2.774,33 € 2.924,33 €
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar