Artikel-Nr.: kleebis1

Märklehe kleepsud valge 20mm

Kleebise läbimõõt: 20 mm Värv: valge Materjal: vee- ja külmakindel Kasutusvaldkonnad: IPSC, IDPA, SRA, püstoli-, vintpüssi- ja haavlipüssilaskmine Pakendi suurus: 1000 tk rullis
2,50 €
Mehr
Auf Lager
Alle Verkaufshits
  • Banner

Alle neuen Artikel

Artikel-Nr.: TikiCP365LHEPRO

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis Tiki Treiler CP365-LHE PRO plastkaanega

Kuumtsingitud täiskeevisraamil kastihaagis ekstra kõrgete portedega. Tehnilised andmedTäismass (kg)     750Omakaal (kg)     363Kandevõime (kg)     387Kasti pikkus (m)     3.6Kasti laius (m)     1.5Poordikõrgus (m)     0.56Haagise pikkus (m)     4.99Haagise laius (m)     1.9Sild     lehtvedruPidurid     EIRaam     KeevisRehvid     155R13C 91N 5 x 112 M+S
3.054,83 € 3.249,83 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: TIKICP327LHKPRO

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis Tiki Treiler CP327-LH PRO plastkaanega

Täiskeevisraam ja ülitugevad täiskeevisluugid. Täismass 750 kg, omakaal 311 kg ja kandevõime 439 kg. Kasti pikkus 3.27 m, laius 1.5 m ja poordikõrgus 0.40 m. Haagise pikkus 4.66 m, laius 1.88 m ja laadimiskõrgus 0.56 m. Sild: lehtvedru. Pidurid: EI. Raam: Keevis. Rehvid: 155 R13C 91N 5 x 112 M+S.
2.774,33 € 2.924,33 €
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar

Artikel-Nr.: CP300LH PRO Black

Marke: Tiki Treiler

Kerghaagis CP300LH PRO BLACK

📊 Tehnilised andmed Kasti mõõdud Laius: 1,5 m Pikkus: 3,0 m Poordikõrgus: 0,40 m Haagise mõõdud Pikkus: 4,41 m Laius: 1,88 m Kandevõime ja kaalud Täismass: 750 kg Tühimass: 294 kg Kandevõime: 456 kg Konstruktsioon ja raam Raam: Keevis Sild: Lehtvedru Pidurid: Ei Rehvid ja rattad Rehvid: 155R13C M+S Rattapoltide arv: 5
2.590,00 € 2.990,00 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: CP300LHKT

Marke: Tiki Treiler

Tiki Treiler CP300LHK plastkaanega kerghaagis

3m x 1,5m x 0,4m  kaas TEHNILISED ANDMEDTäismass (kg)    750Omakaal (kg)    281Kandevõime (kg)    469Kasti pikkus (m)    3Kasti laius (m)    1.5Poordikõrgus (m)    0.40Haagise pikkus (m)    4.41Haagise laius (m)    1.88Laadimiskõrgus (m)    0.54Sild    lehtvedruPidurid    EIRaam    KeevisRehvid    155R13 84N 4 x 100 M+S
2.407,17 € 2.547,17 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: CP327LHK

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis CP327-LH PRIME plastkaanega

Tugev, keeviraamil haagis 3.27m pikk musta kaanega Kasti laius (m) 1.5Kasti pikkus (m) 3.27Raam KeevisTäismass (kg) 750Tühimass (kg) 298Kandevõime (kg) 452Poordikõrgus (m) 0.40Haagise pikkus (m) 4.66Haagise laius (m) 1.88Sild lehtvedruPidurid EIRehvid155R13 M+SRattapoltide arv  4Laadimiskõrgus (m) 0.56
2.330,00 € 2.760,00 €
Mehr
Tellimisel
Alle reduzierten Artikel

Dream Car OÜ

26 aastat ausat nõu ja praktilisi lahendusi

Meie põhimõte

Lähtume kliendi tegelikest soovidest, selgitame toodete erinevusi ja leiame koos parima lahenduse.

26 aastat usaldust

Oleme turul olnud 26 aastat ning võitnud paljude klientide usalduse.

Tootevalik

  • Tiki Treiler ja Blyss Transporttechnik GmbH haagised
  • Westermann tänavapuhastus- ja samblaeemaldusharjad
  • Sõidukite varuosad ja lisaseadmed
  • Töö- ja kaugtuled

Vilkureid ja märgutuled

Laos on suur valik vilkureid ja märgutulesid. Kõikide kaupadega on võimalus enne ostu tutvuda meie poes.

VOLVO kasutatud varuosad

Oleme pikalt hoidnud laos vanemate VOLVO veoautode kasutatud varuosi. Paljude tootmine on ammu lõpetatud — saatke päring, ehk on vajalik osa olemas.

Mudelid: F12 FL10 FL6 FH12F7

Alati ajakohane

Külastame pidevalt rahvusvahelisi erialamesside ja tehaseid, et hoida end kursis tehnika arenguga ning jagada edasi õiglast ja täpset infot.

Parallax banner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam ac posuere quam. Proin consectetur, ligula nec pellentesque viverra, nisi nulla pellentesque est, ut iaculis orci turpis ut nibh.

Mehr erfahren

icon

Flexibler Versand

Schneller Versand von Lagerware

icon

Rückgaberecht

Innerhalb von 14 Tagen

icon

Kundenservice Mo–Fr 8–17 Uhr

Onlineshop rund um die Uhr geöffnet

icon

Sichere Zahlung

Sicher einkaufen