Artikel-Nr.: kleebis1

Märklehe kleepsud valge 20mm

Kleebise läbimõõt: 20 mm Värv: valge Materjal: vee- ja külmakindel Kasutusvaldkonnad: IPSC, IDPA, SRA, püstoli-, vintpüssi- ja haavlipüssilaskmine Pakendi suurus: 1000 tk rullis
2,50 €
Mehr
Auf Lager
Alle Verkaufshits
  • Banner

  • Reduziert
Kastihaagis Tiki Treiler CP327-LH PRO plastkaanega
  • Kastihaagis Tiki Treiler CP327-LH PRO plastkaanega

Kastihaagis Tiki Treiler CP327-LH PRO plastkaanega

TIKICP327LHKPRO
Tiki Treiler
Täiskeevisraam ja ülitugevad täiskeevisluugid. Täismass 750 kg, omakaal 311 kg ja kandevõime 439 kg. Kasti pikkus 3.27 m, laius 1.5 m ja poordikõrgus 0.40 m. Haagise pikkus 4.66 m, laius 1.88 m ja laadimiskõrgus 0.56 m. Sild: lehtvedru. Pidurid: EI. Raam: Keevis. Rehvid: 155 R13C 91N 5 x 112 M+S.
2.924,33 €
2.774,33 € Sparen Sie 150,00 €
Bruttopreis
Tarneaeg 2-3 päeva
Menge
Nur noch wenige Teile verfügbar
1 Artikel

 

Üldtingimused

Beschreibung

Ülitugev täiskeevisraamil kerghaagis, mis on valmistatud kõrgema täpsusklassiga laserlõigatud detailidest. Raamil on põhjamaistesse oludesse sobiv kuumtsingitud eripassiveeringuga lehtmetall, mis on reaalsetes tingimustes testitud ja testitulemustel korrosioonikindlam kui tavaline kuumtsingitud lehtmetall.

Omadused

  • Täiskeevisraam
  • Reguleeritava klambriga tugiratas 150kg, täiskumm
  • Ülitugev keevisliitega sild, silla tala tehnilise kandevõimega 2000 kg ja rummude koormustaluvusega 2 x 1000kg
  • Lamineeritud veekindel põhjavineer
  • Veokasti kallutus
  • Eemaldatav esi- ja tagaluuk
  • Vineeriga tugevdatud tagaluuk
  • Täiskeevisraamil luugid
  • Astmelauad
  • 2x tagapaneeli tugevdustoru
  • Metallist pealeastumist taluvad poritiivad
  • Tugevdatud C rehvid
  • Veopea 1500kg
  • Plastkaas
  • Fermiga tugevdatud veotiisel
  • LED ääretuled
  • Rataste kinnitus 5 poldiga (5x112)
  • 8 kinnitusaasa (sees) ja 4 kinnituskonksu (väljas)
  • Pistik 13 klemmi

Tehniline info

  • Täismass (kg): 750
  • Omakaal (kg): 311
  • Kandevõime (kg): 439
  • Kasti pikkus (m): 3.27
  • Kasti laius (m): 1.5
  • Poordikõrgus (m): 0.40
  • Haagise pikkus (m): 4.66
  • Haagise laius (m): 1.88
  • Laadimiskõrgus (m): 0.56
  • Sild: lehtvedru
  • Pidurid: EI
  • Raam: Keevis
  • Rehvid: 155 R13C 91N 5 x 112 M+S

Lisainfo

  • Vastupidavuse tagab õliamortisaatoritega 2x4-leheline veekindlate rummudega vedrustussüsteem Knott (Saksa).
  • Aspöck (Austria) ilmastikukindel elektrisüsteem ja tuled.
  • Põhjavineeril on vee- ja libisemiskindel pinnakate.
  • Täiskeevisraamil tagaluuk sobib kasutamiseks peale- ja mahasõidul kergemate sõidukitega, näiteks murutraktor ja ATV.
  • Plastkaas on hinna sees.
  • Plastkaas on saadaval musta või halli värvi.
Artikeldetails
TIKICP327LHKPRO
1 Artikel
16 andere Artikel in der gleichen Kategorie:

Artikel-Nr.: CP327LHKT

Marke: Tiki Treiler

Haagis Tiki Treiler CP327LH + kõrgendused + tent

3,27m x 1,5m x 0,72m TEHNILISED ANDMED Kõrgendus + tent + 4 tugikaart Täismass (kg)    750Omakaal (kg)    298Kandevõime (kg)    452Kasti pikkus (m)    3.27Kasti laius (m)    1.5Poordikõrgus (m)    0.40Haagise pikkus (m)    4.66Haagise laius (m)    1.88Laadimiskõrgus (m)    0.56Sild    lehtvedruPidurid    EIRaam    KeevisRehvid    155 R13 84N 4 x 100 M+S
2.339,47 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: CP300LHK

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis CP300-LH PRIME plastkaanega

Tugev, keeviraamil haagis 3m pikk musta kaanega Kasti laius (m) 1.5Kasti pikkus (m) 3 Raam Keevis Täismass (kg) 750 Tühimass (kg) 281 Kandevõime (kg) 469 Poordikõrgus (m) 0.40 Haagise pikkus (m) 4.41 Haagise laius (m) 1.88 Sild lehtvedru Pidurid EI Rehvid 155R13 M+S Rattapoltide arv 4 Laadimiskõrgus (m) 0.54
2.160,71 € 2.523,96 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: CP327LH PRO

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis CP327-LH PRO Täiskeevisraam ja ülitugevad täiskeevisluugid

3,27m x 1,50m x 0,40m TEHNILISED ANDMED Täismass (kg)    750Omakaal (kg)    311Kandevõime (kg)    439Kasti pikkus (m)    3.27Kasti laius (m)    1.5Poordikõrgus (m)    0.40Haagise pikkus (m)    4.66Haagise laius (m)    1.88Laadimiskõrgus (m)    0.56Sild    lehtvedruPidurid    EIRaam    KeevisRehvid    155 R13C 91N 5 x 112 M+S
1.989,17 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: CP300LH

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis CP300-LH PRIME

Tugev, keeviraamil haagis 3m pikk ja 1,5 lai, porte 0,4m Kasti laius (m)  1.5Kasti pikkus (m)  3Raam  KeevisTäismass (kg) 750Tühimass (kg) 281Kandevõime (kg) 469Poordikõrgus (m) 0.40Haagise pikkus (m) 4.41Haagise laius (m) 1.88Sild lehtvedruRehvid 155R13 M+SRattapoltide arv 4Laadimiskõrgus (m) 0.54
1.527,05 € 1.677,05 €
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar

Artikel-Nr.: CP300LHK

Marke: Tiki Treiler

Tiki Treiler CP300LH kaanega kerghaagis

3m x 1,5m x 0,4m Täismass (kg): 750 Omakaal (kg): 281 Kandevõime (kg): 469 Kasti pikkus (m): 3 Kasti laius (m): 1.5 Poordikõrgus (m): 0.40 Haagise pikkus (m): 4.41 Haagise laius (m): 1.88 Laadimiskõrgus (m): 0.54 Sild: lehtvedru Pidurid: EI Raam: Keevis Rehvid: 155R13 84N 4 x 100 M+S
2.181,08 € 2.547,08 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: CP327LHK

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis CP327-LH PRIME plastkaanega

Tugev, keeviraamil haagis 3.27m pikk musta kaanega Kasti laius (m) 1.5Kasti pikkus (m) 3.27Raam KeevisTäismass (kg) 750Tühimass (kg) 298Kandevõime (kg) 452Poordikõrgus (m) 0.40Haagise pikkus (m) 4.66Haagise laius (m) 1.88Sild lehtvedruPidurid EIRehvid155R13 M+SRattapoltide arv  4Laadimiskõrgus (m) 0.56
2.330,00 € 2.760,00 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: EC0332TI

Marke: Tiki Treiler

Väiketraktori haagis TP385-DLB 3500kg võrgust põhjaga

Kasti laius (m): 1.8Kasti pikkus (m): 3.83Raam: KeevisTäismass (kg): 3500*Tühimass (kg): 924Kandevõime (kg): 2576Poordikõrgus (m): 0.30Haagise pikkus (m): 5.67Haagise laius (m): 2.36Sild: 2 x lehtvedruPidurid: JAHRehvid: 185/70 R13 5 x 112 M+SLaadimiskõrgus (m): 0.45*Täismassi valik registreerimisel (kg): 3650
6.949,00 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: CS200EX

Kerghaagis Tiki Treiler C200 Exclusive

2m x 1,25m x 1,05m  Täismass (kg)     750Omakaal (kg)     179Kandevõime (kg)     571Kasti pikkus (m)     2Kasti laius (m)     1.25Poordikõrgus (m)     0.33Haagise pikkus (m)     3.29Haagise laius (m)     1.64Laadimiskõrgus (m)     0.54Sild     lehtvedruPidurid     EIRaam     PoltliidesRehvid     155 R13 84N 4 x 100 M+S
2.036,70 €
Mehr
Nicht auf Lager

Artikel-Nr.: CP275Lvõrk

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis Tiki Treiler CP275-L võrkkõrgendiga

Tehnilised andmed Võrkkõrgendi 70cm Täismass (kg)     750Omakaal (kg)     249Kandevõime (kg)     501Kasti pikkus (m)     2.75Kasti laius (m)     1.4Poordikõrgus (m)     0.33Haagise pikkus (m)     4.06Haagise laius (m)     1.8Laadimiskõrgus (m)     0.52 Sild     lehtvedruPidurid     EIRaam     KeevisRehvid     155 R13 84N 4 x 100 M+S
1.913,33 € 1.963,33 €
Mehr
Küsi enne ostu saadavust

Artikel-Nr.: CP350LH

Marke: Tiki Treiler

Kerghaagis Tiki Treiler CP350LH

3,5m x 1,5m x 0,4mTehnilised andmedTäismass (kg)    750Omakaal (kg)    303Kandevõime (kg)    447Kasti pikkus (m)    3.5Kasti laius (m)    1.5Poordikõrgus (m)    0.40Haagise pikkus (m)    4.89Haagise laius (m)    1.88Laadimiskõrgus (m)    0.54Sild    lehtvedruPidurid    EIRaam    KeevisRehvid    155 R13 84N 4 x 100 M+S
1.844,50 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: CP300LH PRO Black

Marke: Tiki Treiler

Kerghaagis CP300LH PRO BLACK

📊 Tehnilised andmed Kasti mõõdud Laius: 1,5 m Pikkus: 3,0 m Poordikõrgus: 0,40 m Haagise mõõdud Pikkus: 4,41 m Laius: 1,88 m Kandevõime ja kaalud Täismass: 750 kg Tühimass: 294 kg Kandevõime: 456 kg Konstruktsioon ja raam Raam: Keevis Sild: Lehtvedru Pidurid: Ei Rehvid ja rattad Rehvid: 155R13C M+S Rattapoltide arv: 5
2.590,00 € 2.990,00 €
Mehr
Tellimisel