Artikel-Nr.: kleebis1

Märklehe kleepsud valge 20mm

Kleebise läbimõõt: 20 mm Värv: valge Materjal: vee- ja külmakindel Kasutusvaldkonnad: IPSC, IDPA, SRA, püstoli-, vintpüssi- ja haavlipüssilaskmine Pakendi suurus: 1000 tk rullis
2,50 €
Mehr
Auf Lager
Alle Verkaufshits
  • Banner

Artikel der Marke Tiki Treiler

Tiki Treiler haagised

Tiki kastihaagised jagunevad kaheks sarjaks: CS tähisega - polt- ja neetliides raamiga haagised; CP tähisega - täiskeevisraamiga haagised. Polt- ja neetliides kastihaagised on valmistatud lehtmetallist välja lõigatud ning painutatud detailidest. Täiskeevisraam on, nagu nimetuski ütleb, üks tervik. Alusraam ja küljepoortide elemendid on laserlõigatud torudest kokku keevitatud ning seejärel tervikuna kuumtsingitud. Tiki keevisraamil kastihaagistel on ka luugid keevisraamil. Igapäevaseks kasutuseks soovitame kindlasti valida just keevisraamil kastihaagis. Lisaväärtust vedamisele annab õige haagise lisavarustus. Enim ostetud lisavarustus kastihaagistele on tent, plastkaas, poordikõrgendid ja veopealukk.

Aktive Filter

Artikel-Nr.: CP300LH

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis CP300-LH PRIME

Tugev, keeviraamil haagis 3m pikk ja 1,5 lai, porte 0,4m Kasti laius (m)  1.5Kasti pikkus (m)  3Raam  KeevisTäismass (kg) 750Tühimass (kg) 281Kandevõime (kg) 469Poordikõrgus (m) 0.40Haagise pikkus (m) 4.41Haagise laius (m) 1.88Sild lehtvedruRehvid 155R13 M+SRattapoltide arv 4Laadimiskõrgus (m) 0.54
1.527,05 € 1.677,05 €
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar

Artikel-Nr.: TIKICP327LHKPRO

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis Tiki Treiler CP327-LH PRO plastkaanega

Täiskeevisraam ja ülitugevad täiskeevisluugid. Täismass 750 kg, omakaal 311 kg ja kandevõime 439 kg. Kasti pikkus 3.27 m, laius 1.5 m ja poordikõrgus 0.40 m. Haagise pikkus 4.66 m, laius 1.88 m ja laadimiskõrgus 0.56 m. Sild: lehtvedru. Pidurid: EI. Raam: Keevis. Rehvid: 155 R13C 91N 5 x 112 M+S.
2.774,33 € 2.924,33 €
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar

Artikel-Nr.: BE600-L

Marke: Tiki Treiler

Paadihaagis Tiki Treiler BE600-L

Täismass (kg) 600 Omakaal (kg) 144 Kandevõime (kg) 456 Max paadi pikkus (m) 4.5 Haagise pikkus (m) 4.55 Haagise laius (m) 1.6 Sild lehtvedru Pidurid EI Raam Keevis Rehvid 155R13 84N 4 x 100 M+S
1.001,15 €
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar

Artikel-Nr.: CP300LHK

Marke: Tiki Treiler

Tiki Treiler CP300LH kaanega kerghaagis

3m x 1,5m x 0,4m Täismass (kg): 750 Omakaal (kg): 281 Kandevõime (kg): 469 Kasti pikkus (m): 3 Kasti laius (m): 1.5 Poordikõrgus (m): 0.40 Haagise pikkus (m): 4.41 Haagise laius (m): 1.88 Laadimiskõrgus (m): 0.54 Sild: lehtvedru Pidurid: EI Raam: Keevis Rehvid: 155R13 84N 4 x 100 M+S
2.181,08 € 2.547,08 €
Mehr
Tellimisel

Artikel-Nr.: BE600-L siinidega

Marke: Tiki Treiler

Paadihaagis BE 600-L siinidega

Kuni 4,5m pikkusele siledapõhjalisele paadile.    Max paadi pikkus (m)4.5RaamKeevisTäismass (kg)600Tühimass (kg)179Kandevõime (kg)421Haagise pikkus (m)4.55Haagise laius (m)1.6SildlehtvedruPiduridEIRehvid155 R13 84N 4 x 100 M+S
1.118,03 €
Mehr
Tellimisel