Tiki kastihaagised jagunevad kaheks sarjaks: CS tähisega - polt- ja neetliides raamiga haagised; CP tähisega - täiskeevisraamiga haagised. Polt- ja neetliides kastihaagised on valmistatud lehtmetallist välja lõigatud ning painutatud detailidest. Täiskeevisraam on, nagu nimetuski ütleb, üks tervik. Alusraam ja küljepoortide elemendid on laserlõigatud torudest kokku keevitatud ning seejärel tervikuna kuumtsingitud. Tiki keevisraamil kastihaagistel on ka luugid keevisraamil. Igapäevaseks kasutuseks soovitame kindlasti valida just keevisraamil kastihaagis. Lisaväärtust vedamisele annab õige haagise lisavarustus. Enim ostetud lisavarustus kastihaagistele on tent, plastkaas, poordikõrgendid ja veopealukk.
Tugev, keeviraamil haagis 3m pikk ja 1,5 lai, porte 0,4m
Kasti laius (m) 1.5Kasti pikkus (m) 3Raam KeevisTäismass (kg) 750Tühimass (kg) 281Kandevõime (kg) 469Poordikõrgus (m) 0.40Haagise pikkus (m) 4.41Haagise laius (m) 1.88Sild lehtvedruRehvid 155R13 M+SRattapoltide arv 4Laadimiskõrgus (m) 0.54
Kasti laius (m)1.5Kasti pikkus (m)3.5KeevisraamTäismass (kg)750Tühimass (kg)316Kandevõime (kg)434Poordikõrgus (m)0.40Haagise pikkus (m)4.89Haagise laius (m)1.88SildlehtvedruRehvid155R13C M+SRattapoltide arv5Laadimiskõrgus (m)0.54
Täiskeevisraam ja ülitugevad täiskeevisluugid.
Täismass 750 kg, omakaal 311 kg ja kandevõime 439 kg. Kasti pikkus 3.27 m, laius 1.5 m ja poordikõrgus 0.40 m. Haagise pikkus 4.66 m, laius 1.88 m ja laadimiskõrgus 0.56 m. Sild: lehtvedru. Pidurid: EI. Raam: Keevis. Rehvid: 155 R13C 91N 5 x 112 M+S.
Täismass (kg)
600
Omakaal (kg)
144
Kandevõime (kg)
456
Max paadi pikkus (m)
4.5
Haagise pikkus (m)
4.55
Haagise laius (m)
1.6
Sild
lehtvedru
Pidurid
EI
Raam
Keevis
Rehvid
155R13 84N 4 x 100 M+S
Kastihaagise CS300-LHE kasti laius on 1.5 m ja pikkus 3 m. Haagise täismass on 750 kg, tühimass 275** kg ja kandevõime 475** kg. Haagisel on poltliitega raam, lehtvedru-sild, pidurid puuduvad ning rehvid on 155/80/R13 84N 4 x 100 M+S.
Kuni 4,5m pikkusele siledapõhjalisele paadile.
Max paadi pikkus (m)4.5RaamKeevisTäismass (kg)600Tühimass (kg)179Kandevõime (kg)421Haagise pikkus (m)4.55Haagise laius (m)1.6SildlehtvedruPiduridEIRehvid155 R13 84N 4 x 100 M+S