Artikel-Nr.: kleebis1

Märklehe kleepsud valge 20mm

Kleebise läbimõõt: 20 mm Värv: valge Materjal: vee- ja külmakindel Kasutusvaldkonnad: IPSC, IDPA, SRA, püstoli-, vintpüssi- ja haavlipüssilaskmine Pakendi suurus: 1000 tk rullis
2,50 €
Mehr
Auf Lager
Alle Verkaufshits
  • Banner

Angebote

Aktive Filter

Artikel-Nr.: CP300LH

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis CP300-LH PRIME

Tugev, keeviraamil haagis 3m pikk ja 1,5 lai, porte 0,4m Kasti laius (m)  1.5Kasti pikkus (m)  3Raam  KeevisTäismass (kg) 750Tühimass (kg) 281Kandevõime (kg) 469Poordikõrgus (m) 0.40Haagise pikkus (m) 4.41Haagise laius (m) 1.88Sild lehtvedruRehvid 155R13 M+SRattapoltide arv 4Laadimiskõrgus (m) 0.54
1.527,05 € 1.677,05 €
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar

Artikel-Nr.: TIKICP327LHKPRO

Marke: Tiki Treiler

Kastihaagis Tiki Treiler CP327-LH PRO plastkaanega

Täiskeevisraam ja ülitugevad täiskeevisluugid. Täismass 750 kg, omakaal 311 kg ja kandevõime 439 kg. Kasti pikkus 3.27 m, laius 1.5 m ja poordikõrgus 0.40 m. Haagise pikkus 4.66 m, laius 1.88 m ja laadimiskõrgus 0.56 m. Sild: lehtvedru. Pidurid: EI. Raam: Keevis. Rehvid: 155 R13C 91N 5 x 112 M+S.
2.774,33 € 2.924,33 €
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar

Artikel-Nr.: Parkimiskell

Parkimiskell PARK Micro 2

Automaatne parkimiskell fikseerib peatumisel parkimisaja alguse, aidates vältida parkimistrahve. Kleebistega klaasihoidik. Seade on iseseisev ega vaja ühendamist auto elektrisüsteemiga.
29,25 € 32,50 €
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar

Artikel-Nr.: 1605-NS2070

Marke: Seeker

SEEKER QUANTUM LED kaugtuli

SEEKER QUANTUM LED Äärmiselt võimas 9" LED-kaugtuli lisakaugtulega. 10 × Luminus LEDi, valgusvoog 12 000 lm, mõõdetud valgusvoog 9500 lm, värvitemperatuur 6000 K ja referentsarv 30. Mõõtmed: ø 229 × 82 mm. Sobib pingele 10–32 V. Varustatud 2,20 m juhtme ja 4-pin DT-pistikuga.
195,00 € 240,00 €
Mehr
Nur noch wenige Teile verfügbar